Linia 55

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.02.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: KUSOCIŃSKIEGO - RETKIŃSKA (1960)
Czas przejazdu do:minminminminminmin
Retkińska 0 0 0 0 0 0
Wyszyńskiego 2 2 2 2 2 2
Zagrodniki 3 3 3 3 3 3
Retkińska 5 5 5 5 5 5
Obywatelska 6 6 6 6 6 6
Maratońska 8 8 8 8 8 8
Elektronowa101010101010
Obywatelska 106111111111111
Nowe Sady 121212121212
Jana Pawła II141314141313
Obywatelska171517171515
Skrzywana181618181616
Wróblewskiego (kampus PŁ)191719191717
Radwańska (kampus PŁ)221922222020
Wólczańska242124242222
Piotrkowska272226272323
Tymienieckiego (Ericsson)292428292525
Kilińskiego312630312727
ŁSSE322731322828
Tymienieckiego352934353031
Milionowa363035363132
Tatrzańska413340393436
Grota-Roweckiego433542413638
Dąbrowskiego453744433840
Broniewskiego473946454042
Konspiracyjnego WP484047464143
Kadłubka494148474244
Gojawiczyńskiej504249484345
Dąbrowskiego514350494446
Dw. Łódź Dąbrowa534552514648
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
41_
17_31_51_
11_33_45_57_
09_21_33_45_56_
08_23x_25_4759x_
07_27_47_
09_27_47_
07_2747_
07_28_48_
08_28_48_
0618_30_42_54_
06_18_30_42_54_
06_18_3042_54_
06_19_39_42x_59_
18_38_58_
04x_1838_58_
18_38_58_
18_48_
18_23x_50x_
19x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
39_
09_39_
09_39_59_
19_39_59_
19_39_59_
19_39_59_
19_39_59_
19_39_59_
19_39_59_
19_39_59_
19_39_59_
19_39_59_
19_39_59_
19_39_59_
19_39_59_
19_39_59_
19_39_59_
19_21x_49_
19_21x_48x_
18x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
29_59_
29_59_
29_59_
29_59_
29_59_
29_59_
29_59_
29_59_
29_59_
29_59_
29_59_
29_59_
29_59_
29_59_
29_59_
29_59_
29_48x_
19x_
x - od Obywatelskiej do zaj. Nowe Sady: Waltera-Janke, Nowe Sady
-kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.