Linia 55

MPK-Łódź Sp. z o.o


linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.07.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: KUSOCIŃSKIEGO - POPIEŁUSZKI (0430)
Czas przejazdu do:minminminminmin
Popiełuszki 0 0 0 0 0
Armii Krajowej 1 1 1 1 1
Babickiego 3 2 2 2 2
Retkińska 5 4 4 4 4
Wyszyńskiego 7 6 6 6 6
Zagrodniki 8 7 7 7 7
Retkińska10 9 9 9 9
Obywatelska1110101010
Maratońska1312121212
Elektronowa1514141414
Obywatelska 1061615151515
Nowe Sady 1716161616
Jana Pawła II1917181717
Obywatelska2219211919
Skrzywana2320222020
Wróblewskiego (kampus PŁ)2421232121
Radwańska (kampus PŁ)2723262424
Wólczańska2925282626
Piotrkowska3226302727
Tymienieckiego (Ericsson)3428322929
Kilińskiego3630343131
ŁSSE3731353232
Tymienieckiego4033383435
Przędzalniana4134393536
Milionowa4335413638
Tatrzańska4637443840
Grota-Roweckiego4839464042
Dąbrowskiego5041484244
Broniewskiego5243504446
Konspiracyjnego WP5344514547
Kadłubka5445524648
Gojawiczyńskiej5546534749
Dąbrowskiego5647544850
Dw. Łódź Dąbrowa5849565052
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
37_
13_27_47_
05_20_35_50_
05_20_35_50_
05_2343_
03_16x_23_43_
05_23_43_
0323_43_
03_23_43_
03_23_43
03_19_34_49_
04_19_34_49_
04_1934_49_
04_19_34_54_
14_34_54_
04x_1434_54_
14_34_54_
14_44_
14_16x_46x_
15x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
35_
05_35_
05_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_35_55_
15_17x_45_
15_17x_44x_
14x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
25_55_
25_55_
25_55_
25_55_
25_55_
25_55_
25_55_
25_55_
25_55_
25_55_
25_55_
25_55_
25_55_
25_55_
25_55_
25_55_
25_44x_
15x_
x - od Obywatelskiej do zaj. Nowe Sady: Waltera-Janke, Nowe Sady
-kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.