Linia 18

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia tramwajowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.07.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: BANDURSKIEGO - DW. ŁÓDŹ KALISKA (1595)
Czas przejazdu do:minminminmin
Dw. Łódź Kaliska 0 0 0 0
Żeromskiego 3 3 3 3
Piotrkowska Centrum 6 5 6 5
Sienkiewicza 7 6 7 6
Kilińskiego 9 8 9 8
Nawrot11101110
Tuwima12111211
Przystanek mBank13121312
Dw. Łódź Fabryczna14131413
Dw. Łódź Fabryczna16151615
Tramwajowa17161716
Narutowicza19181917
Kopcińskiego22202119
Matejki (kampus UŁ)23212220
Radiostacja24222321
Lumumby (kampus UŁ)262425-
W dni robocze
GodzMinuty
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
38_54_
12_29_44_59_
14_29_44_59_
14_29_44_59_
14_29_44_59_
14_29_44_59_
14_29_44_59_
14_29_44_59_
14_29_44_59_
14_29_44_59_
14_29_44_59_
14_29_44_59x_
14_29_45_
01x_17_37_57_
17_37_57_
03x_17_37_57_
17_37x_57x_
17x_43x_49x_
09x_
W pozostałe dni nie kursuje.
x - od Radiostacji do zaj. Telefoniczna: Konstytucyjną, Pomorską
_ kursują tramwaje niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.