MPK-Łódź Sp. z o.o linia autobusowa normalna Rozkład jazdy ważny od 02.04.2024 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ŚW. TERESY - TRAKTOROWA NŻ (1188)
Czas przejazdu do:
min
min
Traktorowa NŻ
0
0
Ludowa NŻ
1
1
Duńska NŻ
2
2
Traktorowa
4
4
Bielicowa
6
6
Dw. Łódź Żabieniec
8
8
Zbąszyńska NŻ
10
10
Pojezierska
11
11
św. Teresy NŻ
12
12
Włókniarzy NŻ
15
14
św. Teresy NŻ
17
15
Liściasta NŻ
18
16
Jantarowa
20
18
Radogoszcz Zachód
21
19
Dw. Łódź Radogoszcz Zach. NŻ
22
20
11 Listopada NŻ
24
22
Zgierska NŻ
26
24
Zgierska
29
27
Nastrojowa
31
29
Dw. Łódź Radogoszcz Wsch. NŻ
32
30
Syrenki
33
31
Sikorskiego
34
32
pl. Słoneczny
36
34
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
44
14
44
15
35
59
23
47
11
35
04x
14
44
14
44
14
44
14
44
11
35
59
23
47
11
35
59
23
47
14
44
04x
14
44
14
44
14
44
14
44
16
44
56x
26x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
59
44
19
14
59
44
29
14
59
44
29
14
13
44
29
14
59
44
29
14
59
44
29
14
41x
26x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
44
19
14
59
44
29
14
59
44
29
14
13
44
29
14
59
44
29
14
59
44
29
14
41x
-
x - od Bielicowej do zaj. Limanowskiego: Aleksandrowską, Woronicza, Wielkopolską, Włókniarzy, Limanowskiego KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.