Linia 65A 65B

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.07.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: KASPRZAKA - DREWNOWSKA (0264)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Drewnowska 0 0 0 0 0 0 0 0
Srebrzyńska 2 2 2 2 2 2 2 2
Legionów 3 4 3 4 3 3 3 3
Żeligowskiego 5 7 5 6 5 5 5 5
Pogonowskiego 6 8 6 7 6 6 6 6
Więckowskiego (LO nr 1) 7 9 7 8 7 7 7 7
pl. Barlickiego 911 910 9 9 9 9
Pogonowskiego1113111211111111
Żeligowskiego1214121312121212
Karolewska1416141514141414
Włókniarzy1518161715151615
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)1720181917161817
Łaska1922202119182019
Wróblewskiego2023212220192120
Jana Pawła II2326242522212423
Nowe Sady2427252623222524
Obywatelska 1062528262724232625
Elektronowa2629272825242726
Obywatelska2831293027262928
Rusałki2932303128273029
Komandorska3033313229283130
Pienista3134323330293231
Aeroklub3336343532313433
Lotnisko343735363332--
Sortownia------3635
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
39_59a_
1939_59B_
20B_3555B_
10_25B_4055B_
1025B_43_
03B_12x23_43B_
03_12x23B_43_
02B22_42B_
02_22B_42a_
02B_22a_42B_
0222b_42_57B_
12_27B_42_57B
12_27B_4257B_
1227B_42_
06B_26_36x46B_
06_19B_39_59B_
19_39B_59b_
19B_39_59B_
19_39x_59x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
29_40_
10_40_
00B_20_40_
00B_25_45B_
05_25B_45_
01B_15_30B_45_
00B_15_30B_45_
00B_15_30B_45_
00B_15_30B_45_
00B_15_30B_45_
00B_15_30B_45_
00B_15_30B_45_
05B_15x_25_45B_
05_20B_41_
02B_21_41B_
01_21B_41_
01B_21_41B_
01_21B_41_
01B_21_41B_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
39_
20_50B_
20_50B_
23_43B_
03_23B_43_
03B_23_43B_
03_23B_43_
03B_23_43B_
03_23B_43_
03B_23_43B_
03_23B_43_
03B_23_43B_
03_20B_40_
00B_20_40B_
00_20B_40_
00B_20_40B_
00_20B_40_
00B_20_40B_
a - kurs do Sortowni przez Jana Pawła II jako linia 65A
B - kurs przez Bandurskiego jako linia 65B
b - kurs do Sortowni przez Bandurskiego jako linia 65B
x - od Elektronowej do zaj. Nowe Sady: Obywatelską, Waltera-Janke, Nowe Sady (zjazd po trasie linii 65A)
kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.